Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Wyspiańskiego, Sczanieckiej i Klonowica będą poprawiać oznakowanie strefy parkowania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Wyspiańskiego, Sczanieckiej i Klonowica będą poprawiać oznakowanie strefy parkowania
14-11-2021 23:52   Janusz Ludwiczak
We wtorek na kolejnych ulicach prowadzone będą prace związane z poprawieniem oznakowania poziomego po wprowadzeniu strefy płatnego parkowania. Kierowcy będą musieli przeparkować auta, inaczej pokryją koszty związane z odholowaniem i postojem na parkingu strzeżonym.

– Oznakowanie poziome, wykonane wcześniej w technologii zastępczej (z uwagi na warunki pogodowe) będzie obecnie wyznaczane w technologii docelowej – tłumaczy Agata Kaniewska, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

We wtorek, 16 listopada prace związane z oznakowaniem będą prowadzone na ulicy Wyspiańskiego (od Ułańskiej do Matejki), na Klonowica oraz Sczanieckiej (od Kasprzaka do Bogusławskiego).

Kierowcy powinni przeparkować swoje samochody, inaczej muszą liczyć się z kosztami.– Osoby, których samochody zostaną odholowane muszą liczyć się z koniecznością zapłaty 520 złotych za holowanie, 40 zł za każdą rozpoczętą dobę postoju na parkingu strzeżonym, a także mandatu karnego wystawionego przez straż miejską. Stosowne oznakowanie o prowadzeniu prac i konieczności przeparkowania samochodów zostało zamontowane na poszczególnych ulicach. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. Prace na poszczególnych ulicach powinny potrwać jeden dzień – zaznacza Agata Kaniewska z ZDM.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

03

kwi

19:30
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Droga Krzyżowa ulicami parafii:
Kościół Św. Anny - Matejki - Limanowskiego - Jarochowskiego - Niegolewskich - Matejki - Kościół Św. Anny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: