Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrali w ping ponga na Święto Niepodległości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zagrali w ping ponga na Święto Niepodległości
12-11-2013 01:13   Janusz Ludwiczak
Ponad 50 chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości.

W poniedziałek przez trzy godziny w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym przy ul. Kolejowej 52 w ruch poszły paletki i piłeczki do ping-ponga.

Jest to już tradycja. Od samego początku istnienia naszego ośrodka organizujemy z okazji Święta Niepodległości turniej tenisowego stołowego, w którym wzięło bierze ponad 50 osób. Zawody rozgrywane są w sześciu kategoriach: chłopcy - szkoła podstawowa, dziewczęta - szkoła podstawowa, chłopcy - gimnazjum, dziewczęta - gimnazjum, chłopcy - szkoły średnie i zawodowe, dziewczęta - szkoły średnie i zawodowe - powiedział ks. dr Piotr Marchwicki, dyrektor Salezjańskiego Ośrodka Młodzieżowego.

Zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody w postaci pucharów, dyplomów i nowych zestawów do tenisa stołowego. Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali nagrody pocieszenia.

Salezjański Ośrodek Młodzieżowy powstał w 1999 roku. Placówka przy ul. Kolejowej 52 założona przez księży salezjanów od samego początku pełni rolę ośrodka dla dzieci i młodzieży nie tylko z dzielnicy Łazarz.

Na podopiecznych ośrodka czeka świetlica czynna codziennie popołudniami, aż do godz. 20, bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży z trudnościami w nauce, kółka zainteresowań, sale komputerowe ze stałym dostępem do internetu, poradnia psychologiczno-pedagogiczna, siłownia, boisko do koszykówki, plac zabaw oraz stoły do pingponga.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: