Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolejny doping na poznańskim maratonie. Arleta Meloch zajmuje drugie miejsce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolejny doping na poznańskim maratonie. Arleta Meloch zajmuje drugie miejsce
27-11-2013 00:41   Janusz Ludwiczak
Białorusinka Vohla Reskay została zdyskwalifikowana po wykryciu środków dopingujących podczas biegu w 14. Poznań Maraton. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet zajmuje Arleta Meloch.

Wyniki badań próbki A, przeprowadzone w Instytucie Sportu – Zakład Badań Antydopingowych w Warszawie, należącej do pani Vohla Rezkaya wykazały środków dopingowych zabronionych zgodnie z "Listą Zabronioną WADA 2013" W związku z powyższym Organizator powiadomił zawodniczkę o prawie do badania próbki B. Zawodniczka zrezygnowała z tego prawa. Tym samym wynik badania próbki A uznaje się za ważny i Organizator dyskwalifikuje Panią Rezkaya Vohla. Miejsce II w klasyfikacji generalnej kobiet zajmuje Meloch Arleta, miejsce III Kucharska Ewa. Powyższa decyzja jest nieodwołana - informuje Maciej Mielęcki, dyrektor Maratonu.

Podobny przypadek miał miejsce podczas ubiegłorocznego maratonu. Na dopingu był Kenijczyk Edwin Kosgei Yator, który jako pierwszy w czasie 2:16:16 dobiegł do mety 13. Poznań Maraton.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 2: Miłość erotyczna - o silnym podłożu zmysłowym, przeżywana w ciele

10

lut

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Taka miłość w sam raz" - Walentynkowe Show słowno-muzyczne w wykonaniu Mojego Teatru
wstęp wolny

14

lut

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W Kręgu miłości" - Wieczór poetycko muzyczny. Wiersze Izabeli Kamili Zioła przy akompaniamencie Tomka Batańczuka
wstęp wolny

16

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Tłusty czwartek" - występ zespołu REMIS
- Wieczorek taneczny i spotkanie Klubu Seniora Bamberka
wstęp wolny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 3: Miłość romantyczna - emocjonalna, namiętna i wszechogarniająca, mówiąca poezją, pełna zachwytu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: