Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Niemiec zwycięzcą Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Niemiec zwycięzcą Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ}
09-12-2013 00:31   Janusz Ludwiczak
Niemiecki jeździec Felix Hassmann został zwycięzcą Grand Prix Poznania, który odbył się w niedzielę na zakończenie Cavaliady.

W ostatnim, czwartym dniu Cavaliady rozegrano Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody. Zawody wygrał Niemiec Felix Hassmann, który jechał na koniu Horse Gym's Balzaci. Drugie miejsce zajął Duńczyk Jan Vinckier, który był, a trzecie Dag Ove Kingsrod z Norwegii. Najlepszy Polak - Jarosław Skrzyczyński był na 10. miejscu.

W ramach Cavaliady odbyło się 12 konkursów w których najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy walczyć będą nie tylko o cenne punkty Pucharu Świata, ale także o pulę nagród o łącznej wartości ponad pół miliona złotych. W zawodach wzięło udział 350 koni i 150 zawodników z 22 krajów. Cavaliadzie towarzyszyły targi sprzętu jeździeckiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: