Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Międzykulturowe integracje - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Międzykulturowe integracje
18-07-2022 06:45   Janusz Ludwiczak
Przebywają od kilku miesięcy w Poznaniu w ramach projektu Europejskiego Korpusu Solidarności "Broaden our horizons in teams", by dzielić się swoją kulturą i pasjami z mieszkańcami. Młodzi obywatele z takich krajów jak Turcja, Azerbejdżan, Kazachstan, Maroko, Grecja, Hiszpania, Francja, Włochy, Tunezja, Białoruś i Ukraina spotkali się na Międzykulturowym Wieczorze Integracyjnym.

– Ci młodzi ludzie przyjechali w ramach projektu Europejskiego Korpusu Solidarności "Broaden our horizons in teams", żeby przez dwa miesiące dzielić się swoją kulturą i hobby z mieszkańcami i mieszkankami Poznania – wyjaśnia Centrum Inicjatyw Międzykulturowych Horyzonty.

Podczas wtorkowego Międzykulturowego Wieczoru Integracyjnego, który odbył się we wtorek w Klubie "Krąg" nie zabrakło nauki języka, ciekawostek o danych krajach i degustacji narodowych przysmaków.

Kolejny Międzynarodowy Wieczór Integracyjny już w najbliższą środę, 20 lipca od godz. 17:00 w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: