Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Niemiec zwycięzcą Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Niemiec zwycięzcą Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ}
09-12-2013 00:31   Janusz Ludwiczak
Niemiecki jeździec Felix Hassmann został zwycięzcą Grand Prix Poznania, który odbył się w niedzielę na zakończenie Cavaliady.

W ostatnim, czwartym dniu Cavaliady rozegrano Grand Prix Poznania w skokach przez przeszkody. Zawody wygrał Niemiec Felix Hassmann, który jechał na koniu Horse Gym's Balzaci. Drugie miejsce zajął Duńczyk Jan Vinckier, który był, a trzecie Dag Ove Kingsrod z Norwegii. Najlepszy Polak - Jarosław Skrzyczyński był na 10. miejscu.

W ramach Cavaliady odbyło się 12 konkursów w których najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy walczyć będą nie tylko o cenne punkty Pucharu Świata, ale także o pulę nagród o łącznej wartości ponad pół miliona złotych. W zawodach wzięło udział 350 koni i 150 zawodników z 22 krajów. Cavaliadzie towarzyszyły targi sprzętu jeździeckiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: